JTY08-1C

JTY08-1C jūras dienasgaismas gultas lampa

Produktu raksturojums

  1. Lampas korpuss ir veidots ar augstas kvalitātes tērauda plāksni, un virsma ir izsmidzināta, lai novērstu mitrumu un rūsu;
  2. Abažūrs ir iesmidzināts no datora, ar labu gaismas caurlaidību un izturību;
  3. Pēc noklusējuma spuldzes ir dienasgaismas spuldzes. Ja nepieciešamas T5 lampas, lūdzu norādīt pasūtot;
  4. Šo lampu var pārveidot par LED gaismas avotu, lūdzu, norādiet pasūtot;

Produkta apraksts

Jūras dienasgaismas spuldze JTY08-1C ir uzticams un efektīvs apgaismojuma risinājums, kas īpaši izstrādāts izmantošanai jūras kajītēs. Šī dienasgaismas gaisma nodrošina spilgtu un vienmērīgu apgaismojumu, padarot to ideāli piemērotu lasīšanai vai vispārējam apgaismojumam kuģa vidē. Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, JTY08-1C ir izturīgs pret koroziju un mitrumu, nodrošinot ilgstošu izturību skarbos apstākļos, kas parasti sastopami jūrā. Tā gludais un kompaktais dizains ļauj viegli uzstādīt dažādās vietās salonā, savukārt tā energoefektīvā darbība palīdz taupīt enerģiju. JTY08-1C ir izstrādāts tā, lai atbilstu stingriem jūras standartiem, piedāvājot drošu un uzticamu apgaismojuma iespēju apkalpes locekļiem.

ModeļiJTY08-1CLJTY08-1C
jauda3W LED1 * 8W
spriegums85-265V110V/60Hz/220V/50Hz/220V/60Hz
Aizsardzības klaseIP20
materiālstērauds
pielikumsAr kontaktligzdu un slēdzi

Piemērošanas joma

Piemērots kuģa dzīvojamās kajītes apgaismojumam pie gultas.

 Pieņemt standartu

Atbilst TĒRAUDA KUĢIEM ATTIECĪBĀ UZ KATEGORIJU IEEJAS NORMĀM.

 Ražošanas autentifikācija

CCS (Ķīnas klasifikācijas biedrības) apstiprinājums, sertifikāta numurs ZJ20P4028-8.

 

ModeļiJTY08-1
jauda1 * 8W
spriegums110V/60Hz/220V/50Hz/220V/60Hz
Lampas turētājsG5
Aizsardzības klaseIP20
materiālstērauds
pielikumsAr slēdzi
ModeļiJTY08-1AJTY15-1A
jauda1 * 8W1 * 15W
Lampas turētājsG5G13
spriegums110V/60Hz/220V/50Hz/220V/60Hz
Aizsardzības klaseIP20
materiālstērauds
pielikumsAr slēdzi

Bieži uzdotie jautājumi par produktiem

Kāds ir JTY08-1C jūras dienasgaismas gultas luktura primārais pielietojums?

JTY08-1C ir paredzēts galvenokārt izmantošanai jūras kajītēs, nodrošinot spilgtu un konsekventu apgaismojumu, kas piemērots lasīšanai, darbam vai vispārējam apgaismojumam.

Vai JTY08-1C gaisma ir izturīga pret koroziju un mitrumu?

Jā, JTY08-1C ir izgatavots no korozijizturīgiem un mitrumizturīgiem materiāliem, padarot to labi piemērotu izaicinošajiem jūras vides apstākļiem.

Kā JTY08-1C atšķiras energoefektivitātes ziņā?

JTY08-1C izmanto dienasgaismas apgaismojuma tehnoloģiju, kas ir pazīstama ar savu energoefektivitāti, nodrošinot spilgtu gaismu, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas, tādējādi palīdzot samazināt kopējo enerģijas patēriņu uz kuģa.

Vai JTY08-1C var viegli uzstādīt dažādās vietās salonā?

Jā, JTY08-1C ir kompakts un daudzpusīgs dizains, kas ļauj viegli uzstādīt dažādās vietās jūras kabīnē, nodrošinot ērtības un pielāgojamību.

Vai JTY08-1C atbilst starptautiskajiem jūras apgaismojuma standartiem?

Jā, JTY08-1C jūras dienasgaismas gultas lukturis ir izstrādāts tā, lai tas atbilstu starptautiskajiem jūras standartiem, nodrošinot tā drošību un uzticamību kuģa vidē.

Saistītie produkti